Nábytek do Vaší domácnosti

Ratanové jídelní židle

Ať už máte jídelnu jako součást obývacího pokoje nebo jako samostatnou jednotku, k jídelnímu stolu budete nepochybně potřebovat jídelní židle.

Dáváte-li přednost ratanovému nábytku, což je zcela pochopitelné, protože ratan je na pohled velmi elegantní a pěkný, jídelní židle z ratanu pro vás jistě budou jasnou volbou. Ratanové jídelní židle ve vaší domácnosti vyniknou, budou vypadat velmi elegantně a rozhodně vám budou sloužit podle vašich představ.

Na výběru jídelní židle si dejte záležet 

Jídelní židle není jen tak nějaký kus nábytku. Jsou nezbytnou součástí místa, kde se pravidelně schází celá rodina k jídlu. Je tak nezbytné, aby byly jídelní židle pohodlné a mely dostatečně široký sed. Rozhodující je i samotná výška sedu, která by se měla pohybovat okolo 45 centimetrů. Právě to je výška, která je naprosto optimální z hlediska pokrčení kolen a pro sezení v pravém úhlu. I výška sedu je tak důvodem, proč je vhodné židle vybírat osobně – a předem je tak vyzkoušet, a raději se vyhnout výběru jídelních židlí na internetu. Design jídelních židlí by měl být pro vás až na posledním místě. Samozřejmě je důležité, jak se budou židle hodit do interiéru, i tak ale dejte přednost hlavně praktičnosti a pohodlnosti během sezení.

U ratanových jídelních židlí je třeba brát ohled na celkovou konstrukci, kterou židle disponují. Ostatně jako u každého ratanového nábytku, i v případě židlí byste se měli vyhnout hlavně dřevěným konstrukcím, které nejsou ani zdaleka tak stabilní a odolné jako konstrukce hliníková.

 Berte v potaz, že je to právě kvalita konstrukčních materiálů, která se značně podílí na pohodlném sezení a hlavně na životnosti jídelních židlí.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Ratanové soupravy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.